Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık Resim

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Horoz Nakliyat'ın en çok tercih edilen hizmetlerinden birisi olan asansörlü evden eve taşımacılık, hızlı ve güvenilir olması ile dikkat çekmektedir. Hızlı nakliye işlemleri nedeniyle sektörde önemli bir yeri bulunan asansörlü taşımacılık sayesinde eşyaların zarar görme riski de minimum düzeye indirilmektedir.

Horoz Nakliyat, son teknoloji asansör sistemi ve alanında uzman çalışanları sayesinde ulaşılması zor binalara dahi kolayca taşınma işlemlerini gerçekleştirmekte ve müşterisini memnun etmektedir. 80 yıllık deneyimin, kalite ile harmanlanmasından doğan başarılı çalışmalar firmanın sektörde önemli bir yer edinmesini sağlamıştır.

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Nakliyat sektörüne gelen talepler arasında en çok tercih edilen ve kullanımı gün geçtikçe artan asansörlü evden eve nakliyat bir çok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır.

Bu avantajları ise özetle şöyle sıralamak mümkün:

         * Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyaların zarar görme ihtimali neredeyse sıfıra düşmektedir. Çünkü eşyalar dar ya da yüksek binalarda insan gücüyle merdivenlerden çıkarılmayacağı için çarpma, sürtünme, düşme ya da ezilme gibi durumlarla da karşılaşmaz.
         * Asansörlü nakliyat geleneksel nakliyata oranla çok daha az zaman harcamayı sağlamaktadır. Böylece hem müşteri hem de şirket zamandan tasarruf eder.

Kaliteli Hizmet Sizlerle

Horoz Nakliyat 25. kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansörleri ile müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Firmanın Uluslararası Kalite Standart Yetki belgeleri ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınan nakliyat yetki belgelerine sahip olması da güven ortamı yaratmaktadır.

Bakımı sürekli olarak yapılan, yenilikleri takip eden  son teknoloji asansörlerle tüm Türkiye'ye hizmet veren firma 80 yıllık deneyimini müşterilerine en iyi şekilde yansıtmaktadır. Sizler de hızlı ve güvenilir bir asansörlü taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız, Horoz Nakliyat'ı seçerek doğru bir tercih yapmış olacaksınız.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için bizimle iletişime geçin.