Ev, Ofis Eşyası Depolama

Ev, Ofis Eşyası Depolama Resim

Ev, Ofis Eşyası Depolama

Horoz Nakliyat Türkiye'de ilk oda tipi depolama tesislerini açarak ilk günden beri yaptığı eşya depolama hizmetini 20 yıldır modern tesislerinde yapmaktadır. 

Horoz Group, Nakliyat ve eşya depolama hizmetini 1942 yılından beri kesintisiz olarak sürdürebilen nadir eşya lojistiği şirketlerinden biridir. Türkiye'de ilklerin öncüsü olan şirket yurt içi ve yurtdışı nakliye hizmetleri ve binlerce odadan oluşan depolama tesisleriyle sektörde liderliğini korumaktadır. 

1942 yılından beri lojistik sektöründe faaliyet gösteren Horoz nakliyat; elde ettiği tecrübe ve sürdürülebilir müşteri ilişkileriyle, Eşya Depolama hizmetlerinde Türkiye'nin en köklü ve en güvenilir kurumları arasında liderliğini korumaya devam etmektedir. Türkiye Çapında Örnek Tesis! 86.000 m3'e ulaşmış depo alanları, 1000 civarında ihtiyaca uygun hacimlere göre inşa edilmiş DEPO ODA ile Horoz Nakliyat depolama hizmeti vermektedir. 

Kilitli, Anahtarlı, Kişiye Özel Oda Sistemli Depolama!

Depo ODA sistemi; Ev, Ofis eşyalarınızın depolama ihtiyaçları için geliştirilmiş, profesyonel ve güvenli bir ortamda saklanan, kişiye özel ve sigortalı eşya depolama sistemidir. 

Horoz Nakliyat 2004 yılında Türkiye'nin  ilk ODA sistemli eşya depolama ünitelerini içeren antrepoyu kurmuş ve sektörde liderliğini devam ettirerek depolama standartlarının yükselmesine öncülük etmiştir. 

DEPO ODA Sisteminin Özellikleri 

   • 24 saat güvenlik personelinin mevcut olduğu, kilitli, anahtarlı, sadece kullanıcısına özel bir depolama sistemidir.

   • Yangın dedektörleri ve güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, haşere önleyici cihazlar, ortam nemini kontrol eden cihazlar ve Cctv kameralarla donatılmış depolama tesislerinde üst düzey seviyede güvenlik tedbirleri mevcuttur.

Binlerce Farklı Ebattan Oluşan Tesislerde Eşyam Sığar mı Derdine Son.

6.5 m3'den 100 m3 hacme kadar eşya alabilen size özel bağımsız odalarınızdan mesai saatleri içerisinde eşya alabilir ya da koyabilirsiniz. 

3 Farklı Lokasyondaki Tesislerle İstanbul'u Saran Hizmet 

Depo Oda'ların bulunduğu tesisler İstanbul'da tamamı şehir merkezinde, kolay ulaşılabilen, ultra güvenlikli tesisler olup dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. 

Depolama Tesislerimiz