Özel Eşya Taşımacılığı

Özel Eşya Taşımacılığı Resim

Özel Eşya Taşımacılığı


Piyano, antika eşyalar, sanat eserleri, para kasaları vb. titiz çalışma ve tecrübe gerektiren özel eşya taşımacılığında, gerekli ekipmanlarımızla uzun yılların deneyimi ve özel eğitimli ekiplerimizle  hizmet vermekteyiz. Taşınacak obje / eşyanın özelliklerine uygun olarak belirlenecek ambalaj malzemeleri ve paketleme çözümleriyle alternatif ekipmanlar  hususunda ekspertiz sonrası detaylı çalışma sunmaktayız. 

Piyano Taşımacılığı

Piyano taşıması hususunda özel eğitim almış askılı/kayışlı ekibimiz ayrı araçlarda taşımayı gerçekleştirir. Teslim alınacağı ve teslim edileceği mekanların fiziki durumuna bağlı olarak farklı ekipman ihtiyacı olabilir. Böyle bir durumda Horoz Nakliyat'ın deneyimli ekibi tarafindan çözüm üretilmektedir.

Antika Eşya Taşımacılığı

Sadece maddi değerleriyle değil, yeni nesillere aktaracakları maneviyatıyla da son derece değerli olan antika eşyalarınız, ürüne uygun ambalaj ve paketleme çözümleri gerektirir. Özel eğitimli ekip ve ekipman ihtiyacı belirlenerek hizmet sunulur. Antika taşımacılığı özel uzmanlık gerektirir.

Sanat Eseri Taşımacılığı 

Her aşaması titizlik ve uzmanlık gerektiren sanat eseri taşımacılığında eserin özelliğine uygun çok katmanlı ambalaj ve paketleme çözümleri geliştirme (nem-titreşim önleyici paketleme ve özel sandıklama vb.) özel ekip ve ekipman gerektirir, planlama bu doğrultuda yapılır.