Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat Resim

Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Stresli Taşımaya Son!

Horoz Nakliyat stresli evden eve nakliye işlemlerini keyifli hale dönüştürür. Müşteri odaklı hareket ederek, müşteri taleplerini dinler, anlar ve çözüm üretmeye çalışır. 

Ücretsiz alacağınız ekspertiz hizmeti ile evinize gelen eksper taşıma ile ilgili tüm detayları not alır. Bu doğrultuda fiyat belirlenir ve anlaşma sağlanması halinde her iki tarafa da uygun gün tespit edilir. 

Horoz Nakliyat'ın Farkı Nedir?

Ambalaj Malzemesi 

Tüm eşyalarınızın güvenli taşınması için her ürüne uygun nitelikte ambalaj malzemesi kullanılmaktadır. Kullanılan ambalaj malzemelerinin demirbaş olanları hariç olmak üzere büyük çoğunluğu tek kullanımlık ürünlerdir. Hijyen sizin için önemli olduğu kadar şirket çalışanlarının sıhhati için de önemlidir. 

Çalışan Personel 

Muhtelif şirket içi ve dışı eğitimlerden geçmiş İş Sağlığı ve  Güvenliği şartlarına uygun bordrolu çalışanlarla evden eve nakliye hizmeti veren Horoz Nakliyat, müşteri deneyimi yaratma konusunda sürekliliği esas kabul etmektedir.

Araçlar :

Horoz Nakliyat tüm operasyonlarında özmal araçlar kullanmakta olup evden eve nakliye hizmetine uygun donanımda ve Ulaştırma Bakanlığı ev taşıma yetki belgesi olan K3 yetki belgesiyle yetkilendirilmiştir.