Uluslararası Nakliye

Uluslararası Nakliye Resim

Uluslararası Nakliye

Horoz Nakliyat Global Lojistik A.Ş başka bir ülkeye taşınırken yaptığınız yolculuğun, yeni hayatınıza açılan kapı olduğunun bilinciyle hareket eder. Sizin yeni yuvanızda mutlu olmanız için sınırsız gayret gösterir. 80 yıldır eşya lojistiği alanında uluslararası ve ulusal alanda hizmet üreten şirket, kara, hava ve deniz taşımalarıyla, uluslararası evden eve taşıma yapmaktadır ve yaygın acente ağı ile diğer alanlarda olduğu gibi uluslararası evden eve nakliyat alanında da sektörün öncü şirketlerinden biridir.


 Yurtdışı Ev Taşımada Uzmanız

Firmamız, sektör içinde edinmiş oldugu tecrübelerini; uluslararası kategoride hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firmalar ile birlikte bir  sisteme oturtmuş. Ülkemizde henüz bir "Nakliye hizmeti" ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır. Amacımız, batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de Horoz Nakliyat Global Lojistik A.Ş olarak oluşumunu sağlamaktır. 

Uluslararası Ev Taşımada Deneyim 

Horoz Nakliyat uluslararası ev taşıma, uluslararası evden eve nakliyat, evden eve depolama, şehir içi ve şehirler arası ofis taşıma, milletler arası ev nakliye, uluslararası evden eve taşımacılık, ofis taşıma, şirket taşınması hizmetleri sunmaktadır. Ev taşımacılığı yanı sıra uluslararası zati eşya taşımacılığı yapmaktayız. 

Milletler arası ev eşyası taşıma- Yurtdışı ev taşıma- Uluslararası ev taşıma hizmeti verdiğimiz başlıca ülkeler; Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, İtalya, Rusya, Hindistan, Kanada, İsrail, Polonya, İran, Bulgaristan, Gürcistan, Brezilya, Kırgızistan, Yunanistan, Sırbistan, Avusturya, Isviçre, Belçika. İstanbul evden eve nakliyat ve İstanbul ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra tüm ülke şehirlerine uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. 

Şehir içi ve şehirler arası taşınmalar için horoztasimacilik@gmail.com ; milletler arası taşınmalarınız için info@horozevdeneve.com adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.