Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı Resim

Villa Taşımacılığı

Villa taşıma hizmeti firmamız tarafindan gerçekleştirilmekte olan ve mutlaka işinde uzman kişiler tarafindan yapılması gereken bir iştir. Villa taşıma işlemi sırasında eşyalarınız bizim için değerlidir ve tamamının güvenliği firmamız güvencesi altındadır.

Sorunsuz ve Kolay Villa Taşıma

Horoz Nakliyat firmasının 80 yıllık iş tecrübesinden faydalanarak sorunsuz ve çok kısa bir sürede villa taşıma imkanına sahip olabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu iş deneyimi ve profesyonel ekibimiz, taşıma sürecinin her bir aşamasında sizlere yardımcı olmaktadır. Belirli bir plan dahilinde gerçekleştirilen nakliye işleminde öncelikle ücretsiz olarak tüm eşyalarınız tespit edilir ve eşya paketleme sürecine hazırlık yapılır. Taşınacak eşya miktarı ve söz konusu eşyaların kapsamına uygun ambalaj tedariki tarafimızdan sağlanmakta ve böylelikle eşyaların hasarsız bir şekilde nakli gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimiz tarafında koli ve paketleme işleminin bitmesinin ardından yine firmamıza ait araçlar ile villanızın eşyalarını güvenle yeni adresine taşıyoruz.

Sigortalı Villa Taşıma 

Villa taşıma sırasında nakli yapılacak eşyaların hasar alma riski pek çok kişide endişe uyandıran bir durumdur. Tüm endişelerinize firmamız olarak son veriyor ve sigortalı villa taşıma rahatlığı ile sizleri buluşturuyoruz. Villa eşyası taşıma veya araç nakliyatı sırasında meydana gelebilecek tüm hasarlara karşı eşyalarınız sigorta altına alınmaktadır. Sigortalı villa taşıma için gereken tüm resmi prosedürler tarafımızdan çözümlenmektedir. Böylelikle Horoz Nakliyat'ın uzman ekibi aracılığıyla huzur içerisinde eşyalarınızın taşınmasına tanıklık edebilirsiniz.