Binlerce Mutlu Müşteri

- Sürdürülebilir Müşteri İlişkileriyle Eşya Depolama ve Nakliye Sektörüne Hizmet Üretiyoruz! HOROZ® Nakliyat Farkını Yaşa!
Güliz KARAALP Resim
Banu Yumurtaslı Resim
Deniz Ali TEĞİN Resim
Asburce Onur Resim
Serkan KARABAY Resim
Selin Pravadalı Resim
Esin KAVLAK Resim
Güven Tesbili Resim
Hasan YENİLMEZ Resim
Mehmet Fatih Akçay Resim
Özge ATEŞ Resim
Nazlı Eda Kırali Resim
Necla Adatepe Resim
Günseli Kaşıkçı Resim
Burçin Bayır Resim
Suna Uysal Resim
Mine Çakır Resim
Yasemin Güneş Resim
Merve Gülmez Resim
Melek Begüm Öker Resim
Eda Yılmaz Şahin Resim

Güliz KARAALP

İç Mimar

Muhteşem bir nakliyat firması, anlayışlı elemanlar, anında mesaja cevap veren ve sıkıntılı dönemlerde anlayışlı, güler yüzlü ve sabırlı elemanlı bu firmaya gerçekten teşekkür ederim.

Banu Yumurtaslı

Ev Hanımı

Evimi Vadistanbuldan Ümraniyeye Horoz Nakliyatla taşıdım ve çok memnun kaldım. Ekip çok iyiydi. İşin başından sonuna dek bizimle ilgilenen Taşınma Danışmanımız Gökhan beye ve Horoz Ailesine çok teşekkür ederiz.

Deniz Ali TEĞİN

Öğretmen

Söz verdikleri gibi taşıdılar. Öncesinde konuşup ufak tefek ayrıntıları netleştirip düzgün hizmet veriyorlar. Hem güler yüzlü hem de anlayışlı bir şekilde işlerini yapıyorlar. Güle güle harcayın. Tekerinize taş değmesin. Taşıtmak isteyenler de düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Asburce Onur

Ev Hanımı

Eşyalarımı Bostancı dan Suadiye ye Horoz Nakliyatla taşıdım. Gerçekten çok profesyoneller. Kurumsal bir hizmet almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Biraz pahalılar ama karşılığında kaliteli bir hizmet satın almış oluyorsunuz.

Serkan KARABAY

Web Yazılımcı

Öncelikle sabrınız ve dikkatiniz için çok teşekkür ederiz. Başından beri hep güler yüzlü ve tüm isteklerimizi dikkatle dinleyerek aksiyon aldınız. Hava muhalefetinden dolayı beklemek zorunda kalan eşyalarımız için her gün itinayla bilgilendirmeniz içinde ayrı teşekkür ederiz.

Selin Pravadalı

Ev Hanımı

Eşyalarımı Küçükballköyde aynı bina içerisinde 2. kattan 6. kata Horoz Nakliyatla taşıttım. Ekip çok iyiydi bir defa. Sadece eşya taşıma konusunda değil aynı zamanda davranış konusunda da eğitimden geçmiş insanlar oldukları besbelli. Hiçbir sorun, sıkıntı yaşamadım. Bu yorumu da borç bilirim. Yine olsa yine Horoz Nakliyatla taşınırım.

Esin KAVLAK

Ev Hanımı

Sözleştiğimiz gibi zamanında geldiler ve 3 saat içerisinde gayet temiz ve dikkatli bir şekilde hasarsız yükleme işlemini tamamladılar. Boşaltma işleminde de aynı şekilde dikkatli davrandılar ve zamanında geldiler. Sorunsuz ve hasarsız bir şekilde her şey halloldu. Gönül rahatlığı ile taşınma hizmeti alabilirsiniz.

Güven Tesbili

Bilgisayar Programcısı

Pendikteki 2+1 evimi Ümraniyeye taşıttım. Ne söyledilerse yaptılar. Sonradan sürpriz masraf çıkarmadılar. Çok teşekkür ederim Horoz Nakliyat ve ailesine.

Hasan YENİLMEZ

İnşaat Mühendisi

Ekibe çok teşekkür ederim. İşlerini özenle yaptılar tamamen problemsiz bir taşıma oldu. Korkuyordum taşınmaktan ama ekip iyi olunca korkulacak bir şey olmadığını deneyimledim. Bir sonraki seferde tekrar aynı ekiple çalışmayı düşünüyorum.

Mehmet Fatih Akçay

Cafe Sahibi

Kuzenimin tavsiyesi üzerine eşyalarımı Fatihte aynı mahalle içerisinde Horoz Nakliyatla taşıttım. Ekip çok beyefendi ve düzgün. İşinin ehli insanlardan oluşuyor. Ambalajlama, sökme kurma 10 numara. Beğenilmeyecek gibi değil. Buradan herkese canı gönülden tavsiye ederim.

Özge ATEŞ

Avukat

Kesinlikle çok kaliteli bir hizmet. İletişim olarak çok samimi. Ürünler tam olarak olduğu gibi her şeyiyle eksiksiz taşındı. İşinde ustalar, tüm işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiler. Güvenilir ve samimi bir firma. Tercih etmenizi kesinlikle öneririm.

Nazlı Eda Kırali

Ev Hanımı

Leventteki evimi Maçkaya Horoz Nakliyatla taşıdım. Çok güzel taşıdılar. Eşyalarımda en ufak bir çizik dahi yoktu. Aldığım kaliteli hizmetten çok memnun kaldım ve mutlu oldum.

Necla Adatepe

Ev Hanımı

Eşyalarımı Floryadan Hadımköye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Horoz Nakliyatla taşıttım. Özellikle paketleme ve sökme kurmada çok iyiler. Herhangi bir hasarla karşılaşmadım. Çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim Horoz Ailesine.

Günseli Kaşıkçı

Avukat

Evimi Üsküdardan Küçkçekmeceye Horoz Nakliyatla taşıdım. Gerçekten çok tecrübeliler. Sizi hiç yormuyorlar. Stresli taşınma sürecini keyifli hale dönüştürüyorlar. Çok memnun kaldım, mutlu oldum. Çok teşekkür ederim.

Burçin Bayır

Bilgisayar Mühendisi

Yurtdışına gideceğimden dolayı Göztepede bulunan 3+1 evimi Horoz Nakliyatın deposunda depolattım. Taşınma konusunda herhangi bir sorun çıkmadı. Gayet güzel paketleyip taşıdılar. Depoları ise müthiş. Gerçekten gidip görmenizi tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim özellikle Gökhan bey ve ekibine.

Suna Uysal

Mimar

Çekmeköyde bulunan evimden bazı eşyalarımı Ümraniyeye taşıttım. Yer yakın diye 2 sefer yaptılar. Gayet güzel taşıdılar. Tek sorun koltuğumun ayağı kırıldı. Onu da daha sonra bir mobilya ustası gönderip hallettiler. Eskisinden güzel oldu. Ellerine kollarına sağlık. Ben gelmezler, ilgilenmezler, nasıl olsa parayı da aldılar diye düşünüyordum ama tam tersi oldu, beni yanılttılar. En çok hoşuma giden tutumları da bu oldu; yaptıkları işin arkasında durmak.

Mine Çakır

Öğretmen

Kentsel dönüşümden dolayı yıkılan ve yerine yenisi yapılan binamızdaki 3+1 evimin eşyalarını Horoz Nakliyatla taşıttım ve depolattım. Yaklaşık 2 yıl onların deposunda kaldıktan sonra bina yapılınca tekrar geri getirdiler eşyalarımı. Hiç bir sorun, problem yaşamadım. Herkese canı gönülden tavsiye ederim.

Yasemin Güneş

Doktor

Beylikdüzünde bulunan 2+1 evimin eşyalarını Horoz Nakliyatla Almanyaya gönderdim. Müthiş ambalajladılar ve dahası söyledikleri gibi zamanında teslim ettiler. Çok memnun kaldım aldığım hizmetten. Fiyatları biraz pahalı ama gerçekten kaliteli, profesyonel bir hizmet sunuyorlar.

Merve Gülmez

Müdür

İstanbulda bulunan 1+1 evimdeki eşyalarımı Madride Horoz Nakliyatla taşıdım. Öncesinde gelip ekspertiz yaptılar, sözleşme imzaladık. Eşyalarım 1 ay depolarında ücretsiz kaldı. Sonra benim istediğim bir tarihte Madride gönderdiler. Eşyalarımı eksiksiz, kusursuz teslim aldım. Çok mutlu oldum. Çok teşekkürler.

Melek Begüm Öker

Avukat

Ofisimi Nişantaşından Beşiktaşa Horoz Nakliyatla taşıttım. Kurumsal bir hizmet nasıl olur iliklerime kadar hissetim. Bu kadarını da beklemiyordum ama gerçekten işinde çok başarılılar. Personelin sadece taşıma işlemleri değil, davranışları da çok düzgün. Eğitimden geçtikleri besbelli.

Eda Yılmaz Şahin

Doktor

Göktürkten Göktürke 4 katlı villamı 2 gün içerisinde sorunsuz, sıkıntısız, tertemiz bir şekilde taşıdılar. Birinci gün gelip tüm eşyaları paketlediler, ambalajladılar, hazırladılar. Demonte ettikleri mobilyalarımı yeni evimde monte ettiler. Ertesi günde kalan eşyaları taşıdılar. Gayet planlı, organize bir çalışmaydı. Horoz Ailesine bir teşekkürü borç bilirim.

Bize Yazın

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizimle yaşadığınız deneyimleri olumlu veya olumsuz bize yazabilirsiniz.

image